REJESTRACJA WYSTAWCY

OSOBA DO KONTAKTU / CONTACT PERSON

DANE DO FAKTURY / INVOICE DATA

select

DANE LOGOWANIA / LOGIN DATA

Administratorem danych osobowych jest ESTHETIC BUSINESS & MEDIA Sp. z o.o., ul. Ciołka 6/123, 01-402 Warszawa. Dane przetwarzane są w celu świadczenia usług związanych z imprezą konferencyjno-targową ESTHETIC SHOW. Mam prawo do zmiany moich danych, a zgoda może być odwołana w każdym czasie.

potwierdzam, że zapoznałem się z regulaminem wystawcy i akceptuję ujęte w nim zasady
wyrażam zgodę na otrzymywanie poczty elektronicznej na podany przeze mnie adres e-mail zawierającej informacje handlowe organizatora i partnerów, zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)
wyrażam zgodę na interakcję z innymi uczestnikami za pośrednictwem interaktywnego kalendarza spotkań.

Wypełnij formularz rejestracyjny (* pola oznaczone gwiazdką są polami koniecznego wypełnienia).

Aby zmówić powierzchnię wystawienniczą niezbędna jest weryfikacja formalna danych zawartych w formularzu rejestracyjnym przez Organizatora. O zweryfikowaniu danych przez Organizatora zostaniesz powiadomiony osobnym mailem. Zwykle trwa to nie dłużej niż jeden dzień roboczy.

Jeżeli rejestrowałeś już konto Wystawcy w poprzednich edycjach BEAUTY MANIA FACE&LOOK, zaloguj się i zamów stoisko wystawiennicze.

FAQ

czy muszę się rejestrować?
tak, rejestracja jest konieczna aby zamówić powierzchnię wystawienniczą

otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
komunikat ten oznacza, że w systemie jest już zarejestrowane konto z podanym adresem e-mail, w takim przypadku należy się zalogować do systemu


inny problem z rejestracją
skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres pomoc@exposupport.pl lub dzwoniąc pod numer +48 32 2526 831