Co powiesz na makijaż u Mistrzyni Świata 2016?


 

Klaudia Kłos to nie tylko Dyplomowany Mistrz w zawodzie wizażystki. To zwyciężczyni prestiżowego konkursu wizażu International Make-up Championship organizowanego w ramach największych targów w branży: Beauty Duesseldorf i tym samym posiadaczka tytułu Mistrzyni Świata 2016 w makijażu profesjonalnym. Jest też Mistrzynią Polski w makijażu 2015! 

Klaudia zaprasza na targi Beauty Mania, podczas których będziesz miała wyjątkową okazję poznać sprawdzone, makijażowe triki Mistrzyni. Klaudia nie tylko wykona najmodniejsze makijaże, ale również udzieli Ci konkretnych, spersonalizowanych wskazówek. Brzmi nieźle, prawda? 

Więcej o Klaudii Kłos

Finalistka ogólnopolskiego projektu Artysta Roku 2014 Magazynu Make up Trendy: Zajęła II miejsce w kategorii Debiut Roku oraz otrzymała dodatkowo Wyróżnienie, będąc wówczas najmłodszą z nagrodzonych osób jak również z najkrótszym stażem pracy. Szkoleniowiec z zakresu zaawansowanych technik wizażowych. Specjalizuje się przede wszystkim w makijażach typu glamour, podkreślanie kobiecego piękna sprawiają jej wielką satysfakcję.

Prowadzi dział makijażu w magazynie o tematyce ślubnej, a swoje zamiłowanie do makijaży artystycznych realizuje podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych. Do jej dotychczasowego dorobku zaliczają się również kampanie wizerunkowe, współpraca z cenionymi artystami i liczne publikacje w magazynach branżowych.