AKTUALNOŚCI

O Beauty Mania
Targi Beauty Mania to pierwszy w Polsce event dla kobiet kochających piękno.
To największe targi Beauty w kraju. Jest lubisz zabawę kolorem, podążasz za trendami, śledzisz nowinki kosmetyczne lub po prostu dbanie o urodę sprawia Ci przyjemność - musisz tu być! 
Najnowsze trendy medycyny estetycznej
Miło jest nam poinformować, że podczas targów Beauty Mania będziemy mieli okazję gościć Dr n. med. Piotra Niedziałkowskiego. Opowie o najnowszych trendach w medycynie estetyczniej. Dowiesz się m. in tego, jakie zabiegi są najbardziej popularne w różnych grupach wiekowych i jak prawidłowo...
Co powiesz na makijaż u Mistrzyni Świata 2016?

Klaudia Kłos to nie tylko Dyplomowany Mistrz w zawodzie wizażystki. To zwyciężczyni prestiżowego konkursu wizażu International Make-up Championship organizowanego w ramach największych targów w branży: Beauty Duesseldorf i tym samym posiadaczka tytułu Mistrzyni Świata 2016 w makijaż...


Marzysz o fryzurze gwiazdy?
Chodzi Ci po głowie idealna fryzura w stylu gwiazd z czerwonego dywanu? Przyjdź w weekend 24-25 czerwca na targi Beauty Mania! 
Podczas targów spotkasz Alana Dąbrowskiego – doświadczonego stylistę fryzur, założyciela Akademii wizażu i kosmetyki (filie w Warszawie, Krakowie i Manchasterze).