AKTUALNOŚCI

O Beauty Mania

Beauty Mania to cykl eventów, które odbywają się w całej Polsce. Eventy są okazją do poznania nowości kosmetycznych i trendów oraz spotkania w gronie kobiet dbających o urodę i zdrowie.


BEAUTY MANIA Olsztyn
Beauty Mania to cykl eventów, które odbywają się w całej Polsce. Eventy są okazją do poznania nowości kosmetycznych i trendów oraz spotkania w gronie kobiet dbających o urodę i zdrowie. Teraz zapraszamy wszystkie Panie do Olsztyna!
BEAUTY MANIA Morąg
Beauty Mania to cykl eventów, które odbywają się w całej Polsce. Eventy są okazją do poznania nowości kosmetycznych i trendów oraz spotkania w gronie kobiet dbających o urodę i zdrowie. Teraz zapraszamy wszystkie Panie do Morąga!
Siostry Bukowskie
Podczas eventu Beauty Mania dowiesz się, co SIOSTRY BUKOWSKIE, robią, by osiągnąć idealną sylwetkę, poznasz sekrety dobrego treningu i zdrowego jedzenia, a także triki, które pozwolą ci cieszyć się ładną sylwetką bez katowania się morderczymi ćwiczeniami i drakońską dietą.
Agnieszka Niedziałek
Tylko na Beauty Manii poznasz sposoby na piękne włosy znanej blogerki, eksperta w dziedzinie pielęgnacji włosów - AGNIESZKI NIEDZIAŁEK.
Conrado Moreno
Jednym z prowadzących eventy będzie CONRADO MORENO - uczestnik wielu programów telewizyjnych, autor przewodnika po Madrycie „Mój Madryt”, od niedawna można go usłyszeć w autorskiej audycji w RDC p.t „Życie jak w Madrycie”. Prezenter, konferansjer, prowadził niezliczoną ilość eventów i przedstawień muzycznych