O Beauty Mania


 

Beauty Mania to lokalny event dla kobiet kochających piękno! Jeśli lubisz zabawę kolorem, podążasz za trendami, śledzisz nowinki kosmetyczne lub po prostu dbanie o urodę sprawia Ci przyjemność – zapraszamy!

 

Beauty Mania to świetna okazja do lokalnego spotkania w gronie kobiet dbających o urodę i zdrowie. W trakcie spotkania:

  • Będziesz miała okazję przetestować kosmetyczne nowości, a także wykonać makijaż i manicure wykorzystując wiedzę i umiejętności obecnych na spotkaniu ekspertów.
  • Weźmiesz udział w teoretycznych i praktycznych zajęciach, podczas których nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, ale również nauczysz się wielu sprawdzonych Beauty Tricków.
  • Dowiesz się, co SIOSTRY BUKOWSKIE robią, by osiągnąć idealną sylwetkę, poznasz sekrety dobrego treningu i zdrowego jedzenia, a także triki, które pozwolą ci cieszyć się ładną sylwetką bez katowania się morderczymi ćwiczeniami i drakońską dietą.
  • Poznasz sposoby na piękne włosy znanej blogerki, eksperta w dziedzinie pielęgnacji włosów – AGNIESZKI NIEDZIAŁEK;
  • Zobaczysz jak robi to mistrzyni – porad w dziedzinie manicure udzieli JOANNA LUŻYŃSKA – wielokrotna Mistrzyni Polski oraz Europy w latach 2004-2012, juror na mistrzostwach Nail Design, zdobywczyni pierwszego miejsca na mistrzostwach Europy w Monachium 2008 roku.
  • Miło spędzisz czas. Zapewniamy prezenty i poczęstunek.

Możesz zaprosić na spotkanie znajomą, koleżankę lub mamę. Mamy dla Was bezpłatne zaproszenia - TUTAJ

 
To wszystko i jeszcze więcej czeka na: